ZenInteriors

ODŚWIEŻ MIESZKANIE MAŁYM KOSZTEM

Porady / 17 września 2019

ODŚWIEŻ MIESZKANIE MAŁYM KOSZTEM

ie od dziś wiadomo, że nasze najbliższe otoczenie, czyli właściwie to, jak mieszkamy, ma olbrzymi wpływ na nasze samopoczucie.  Dlatego co jakiś czas warto wprowadzać w nim niewielkie zmiany, gdyż potrafią one stymulować nas do działania, inspirować i pozytywnie wpływać na samopoczucie.

Co jednak zrobić, gdy myśl o przearanżowaniu mieszkania powoduje, że ukryć wszystkie oszczędności w bezpiecznym miejscu ? Przychodzimy z pomocą z poniższą listą budżetowych rozwiązań, które małym kosztem odmienią Twoje cztery ściany nie do poznania

  • PODUSZKI

Jednym z niezawodnych tricków jest skomponowanie zestawu poduszek, które mogą nadać nowego charakteru starej sofie lub ozdobić łóżko lub siedzisko.  Tu sprawdza się zasada różnorodności, więc zwróć uwagę na dobór rozmiarów, tekstur, materiałów.  Ważne jednak, by zestaw był spójny – poniżej kilka przykładów, dzięki którym na pewno zobaczycie, o co w tym chodzi!

     
Źródło : http://www.pinterest.com

Ciekawych i przystępnych cenowo poduszek polecamy poszukać w:

Jysk   https://jysk.pl/
H&M Home https://www2.hm.com/pl_pl/dom.html
Ikea https://www.ikea.com/|
Westwing https://www.westwing.pl/

 

  • PLAKATY

Nie musisz inwestować w drogie obrazy, aby wprowadzić do wnętrza trochę sztuki. Obecnie na rynku mamy ogromny wybór sklepów internetowych, oferujących autorskie plakaty w różnej stylistyce. Możesz wybrać z tysięcy dostępnych  motywów, a nawet zamówić spersonalizowany wzór np. z własnym mottem. Poniżej przykłady genialnego użycia plakatu we wnętrzach.

 

Źródło : http://www.pinterest.com

Nasze ulubione sklepy z plakatami :

Ubierz Swoje Ściany https://ubierzswojesciany.pl/
Mix Gallery https://mixgallery.pl/
Pakamera https://www.pakamera.pl/
Wall Being https://wallbeing.com/

 

  • OŚWIETLENIE

I nie mamy wcale na myśli przeróbek elektryki w Twoim mieszkaniu ! Czy wiesz, jak duży wpływ na odbiór kolorów we wnętrzu ma barwa światła żarówki ? Nasza rada – oprócz eksperymentowania z barwami, wymień też klosze. W sieciówkach, a nawet marketach budowlanych znajdziesz ogromny wybór oświetlenia inspirowanego najnowszymi trendami. Przoduje oczywiście IKEA i to właśnie z niej pochodzą lampy w poniższych aranżacjach, ale z pewnością warto odwiedzić takie markety jak Leroy Merlin, Castorama czy Obi, a także poszperać w internetowych sklepach np. https://mlamp.pl/

    

Źródło : http://www.pinterest.com

 

A Wy jak często zmieniacie coś w swoich czterech ścianach ? Jakie tricki dodalibyście do wyższego zestawienia ?