ZenInteriors

Zen Team

Każde zlecenie możemy zrealizować kompleksowo – począwszy od projektu, a skończywszy na jego realizacji „pod klucz”. Na podstawie sporządzonej dokumentacji projektowej oraz kosztorysu jesteśmy w stanie bardzo dokładnie określić czas realizacji i podjąć się nadzoru nad prowadzoną inwestycją Architekt wnętrz kończy swoją pracę wtedy, gdy zaaranżowane pomieszczenie będzie gotowe do użytku, a Klient będzie usatysfakcjonowany i doskonale poczuje się w nowym otoczeniu.

Projektowanie wnętrz i wszelkie prace dążące do wprowadzenia w życie danej koncepcji prowadzone są pod naszą pełną kontrolą i nadzorem, dzięki czemu mamy wpływ na ich przebieg oraz możemy zadbać o to, by przebiegały sprawnie i bezproblemowo. Koordynujemy podwykonawców, zamawiamy materiały i pilnujemy jakości wykonania. Długoletnie doświadczenie pozwala nam stworzyć wnętrze, które będzie zrealizowane przez profesjonalne ekipy z którymi współpracujemy od lat i do których mamy pełne zaufanie.

inż. Małgorzata Kamińska

inż. Małgorzata Kamińskazałożycielka pracowni 

Projektowanie wnętrz to dla mnie nie tylko sposób na życie, ale i wielka miłość. To nie praca, to spełnianie marzeń . Dusza artysty , szeroko otwarty umysł oraz solidne doświadczenie w branży budowlanej pomaga mi w tworzeniu niesztampowych przestrzeni . Inspiruje mnie styl Art Deco. W wolnym czasie maluje obrazy , podróżuje, próbuje nowych smaków, a we wszystkich tych doświadczeniach szukam inspiracji projektowych.

Ada Wrońska

Ada Wrońska 

Inspirują mnie trendy modowe, połączenia materiałów i faktur, które lubię interpretować i przenosić do swoich wnętrz . Pasjonują mnie podróże, a odkrywanie nowych miejsc i kultur pozwala mi za każdym razem tworzyć projekty, charakteryzujące się różnorodnością form i stylu.

Krystyna Chruszczyńska

Krystyna Chruszczyńska 

Projektuję przestrzeń od 0 mkw. Lubię, gdy projekty są żywe, a ich
właściciele szukają w nich samych siebie – swoje nawyki, preferencje,
sposób życia.

Sylwia Grodzka

Sylwia Grodzka 

Inspiracje czerpię z otaczającej mnie przestrzeni. Lubię minimalizm i
naturalne materiały, które chętnie przełamuję ciekawymi akcentami. Każdy
projekt to dla mnie nowa historia - nowi ludzie, pomysły, przestrzeń -
przez co proces tworzenia staje się wyjątkowym doznaniem.

Kinga Bartosińska

Kinga Bartosińska 

W projektowaniu wnętrz inspiracje czerpię z prostych i geometrycznych
form. Stawiam na kreatywność i indywidualne podejście do każdego
projektu. Zawsze staram się łączyć niebanalny design z funkcjonalnością.